Burberry kampaň Jaro/Léto 2010
< Back to Modeling
Po úspěšné kampani Podzim/Zima 2009, byla Emma požádána, aby se stala tváří Bruberry po druhé, a to hned v jejich další kampani pro kolekci Jaro/Léto 2010. Nyní se vedle ní objevil také její mladší bratr Alex Watson, ale i model a frontman britské kapely One Night Only George Craig, díky jehož nabídce si Emma také později zahrála ve videkolipu k novému singlu této kapely "Say You Don't Want It".

Kreativní ředitel firmy Christopher Bailey, prohlásil: "Tato kampaň slaví naše dědictví a nadčasovost ikon Burberry. Energie fotek a dynamické obsazení odráží různé postoje a projevy Burberry chlapců a dívky.

Pracovali jsme opět s Emmou Watson, která je prostě krásná a neuvěřitelně talentovaná. Spolu s Emmou tu máme čtyři britské mladíky: Emmin mladší bratr Alex Watson, Matt Gilmour, Max Hurd a George Craig."


Set promo fotek byl nafocen v Londýně, jako obvykle fotografem Mariem Testino, který na nich zachytil náladu tří módních kolekcí Burberry: Prorsum, London a Brit, všechny navržené Christopherem Bailey.

Emma vzpomíná: "Bylo to pro mě neobyčejný zážitek v mnoha směrech. Bylo opravdu příjemné znovu se vidět s Mariem a Christopherem. Při focení jsem zažila úžasné chvíle a jsem velmi hrdá na výsledné fotky."» Burberry photoshoot Podzim/Zima (Autumn/Winter) 2009: