Family


OTEC » Chris Watson
Emmin otec pracuje jako právník zabývyjící se mezinárodní komunikací. Když bylo Emmě 5 let rozvdl se s její matkou Jacqueline. V pozdější době se však opět oženil s Julii a v této době spolu vychovávají malého Tobyho, Ninu a Lucy - Emminy nevlastní, mladší sourozence. S Julii Watson žijí v Severním Londýně. Chris Watson byl tím, kdo malé Emmě a jejímu mladšímu bratrovi, Alexovi, četl první knihy o Harrym Potterovi a díky tomu Emma získala o roli Hermiony takový zájem a zoufale chtěla roli ve filmu dostat. Později Emmu doprovázel na spoustu akcí a byl také dodavatelem exkluzivních fotek, z Emmina života a např. příprav na ony akce, na Emminu odiciální stránku EmmaWatson.com. Jako poděkování za jeho snahu a starost, v době, kdy byla a je Em ve středu pozornosti, svému otci a sobě Emma koupila venkovské sídlo ve Francii na lyžování.

MAMINKA » Jacqueline Luesby
Emmina maminka pracuje rovněž jako právnička a práva vystudovala na Oxfordu. Do rozvodu s Chrisem, tedy do roku 1995, žila spolu s ním, Emmou a Alexem ve Francii. Po rozvodu se však s oběma dětmi odstěhovala do anglického Oxfordu. Emma má se svojí maminkou velice vřelý vztah a Jacqueline ji občas, podle časových možností, doprovází na premiéry Emminých filmů a jiné veřejné akce, ale povětšinou zůstává v pozadí.

Emma několikrát mluvila v rozhovorech o tom, že je pro ni dům její matky opravdovým domovem a dlouhou dobu, než si koupila vlastní byt v Londýně, u ní v Oxfordu žila. V matčině domě pobývala ještě při svých studiích na Oxfordu, v letech 2011 a 2012. Emma a její bratr žili střídavě se svojí matkou i otcem.

BRATR » Alexander Watson (Alex)
Emmin bratr Alex se narodil v roce 1993, je tedy o tři roky mladší než ona. S Emmou se objevuje na různých akcích a v roce 2009 se stal, spolu se svojí starší sestrou, tváří kampaně Burberry na jaro/léto 2010. Podle všeho si jsou velmi blízcí a Emma o něm vždy hovoří velmi pěkně. Alex později i nadále spolupracoval s Burberry a započal i vlastní modelingovou kariéru. I pro něj, stejně jako pro Emmu, je ale prioritní hlavně studium.NEVLASTNÍ MATKA » Julia Watson
Emmina nevlastní matka, Julia Watson, se narodila v roce 1960. Je matkou Emminých mladších, nevlastních sourozenců Tobyho, Niny a Lucy. Chris Watson se s ní oženil po rozvodu s Jacqueline a spolu s dětmi žijí v Severním Londýně. Emmin má se svojí nevlastní maminkou velmi dobrý vztah a byly spolu viděny na několika akcích, např. Londýnský týden módy, a Julia Em doprovázela i na premiérách.

NEVLASTNÍ SOUROZENCI » Toby, Nina a Lucy Watson
Nevlastní bratr Emmy Toby se narodil v lednu roku 2003, spolu se svými sestrami (dvajčaty) Ninou a Lucy, narozenými v září roku 2004, jsou potomky Chrise a Julie. Emma se nechala slyšet, že si užívá to, že je velkou sestrou pro tyto tři a Julii s nimi i čas od času pomáhala. Několikrát byla viděna v jejich společnosti, např. na bruslích, premiérách, v Londýně na nákupech či v Potterovském zábavním parku v Orlandu na Floridě.