Designers / Projects

Emma byla již několikrát v první desítce nejlépe oblékaných žen světa. Hlavním důvodem je nejspíš také to, že ona sama se o módní svět zajímá. Na většinu premiér a důležité akce jí oblékají značky zvučných jmen, jako například Chanel nebo třeba Burberry. Přehled toho, co měla Emma na premiérách či dalších významných akcí od světoznámích módních značek na sobě najdete v této sekci.

Světová módní značka Chanel vznikla díky Gabrielle "COCO" Chanel, která si jako první francouzska nechala ostříhat vlasy na krátko v americkém stylu. Dnes je nejznámější návrhářkou, která dala základ spoustě stylům. Gabrielle navrhovala šaty pro každou příležitost! Svoji práci milovala a byla nadšena pro jednoduchost a krásu. "Šiju modely pro všechny příležitosti. A tím myslím opravdu pro všechny. Moje zákaznice se vždyc musejí cítit elegantně a pohodlně zároveň." Ačkoliv se její návrhy prodávaly, milionářkou jí udělaly až parfémy - hlavně tedy jeden: legendární "číslo pět", který v roce 1921 na její žádost vyvinul slavný Ernest Beaux. Ten se stal nejžádanější vůní dvacátého století! Kolem značky se točí mnoho hvězd. Jenom v reklamách můžeme vidět celebrity jako třeba Nicole Kidman, Kate Moss či Keira Knightley. To nemluvím o módních přehlídkách na kterych se ukážou jak návrháři z celého světa, tak i hvězdy, které se o módu zajímají. Na těchto přehlídkách můžete vidět i Emmu Watson, kterou Chanel už nějaký ten rok obléká na premiéry a další společenské akce.


» Modely značky Chanel, které měla Emma na premiérách a společenských akcích:» Modely značky Chanel, které má Emma na photoshootech pro módní časopisy:


V roce 2009 se Emma stala tváří prestižní značky Burberry. A nešlo jen o nějakou prezentaci oblečení na akcích, ale o photoshooty, promo fotky do reklamních ploch, vitrín na ulicích a samozřejmě do poboček Burberry. Kreativní ředitel firmy Christopher Bailey prohlásil, že Emma pro ně byla tou nejlepší volbou.

"Cítil jsem, že zvládne představit celou kampaň jako jediná dívka, a líbila se mi představa toho, že bude obklopena pohodovými britskými mladíky."

» Burberry photoshoot Podzim/Zima (Autumn/Winter) 2009:» Burberry photoshoot Jaro/Léto (Spring/Summer) 2010:» Modely od značky Burberry, které měla Emma na sobě při společenských akcích a při photoshootech:
Emma se na BAFTA Awards 8. února 2009 neobjevila v šatech od značky Chanel and Burberry, ale od Temperley London. S šaty sklidila obrovský úspěch - byla v obležení médií!