Quotes

Emma o svém krátkém sestřihu:

"Před pár dny jsem si nechala ostříhat vlasy... cítím se neuvěřitelně. Miluju to! Chtěla jsem to udělat roky; je to neuvěřitelně osvobozující."
Facebook - srpen 2010

"Scházely mi všechny ty experimenty, kterými si většina teenagerů prošla. Tohle jsem chtěla udělat již od svých 16 let a jakmile jsem tuto změnu provedla, řekla jsem si 'Dobře. To je ono.'"
Entertainment Weekly - srpen 2010

"Dostala jsem se na dobrou úroveň, kde se vyrovnávám s tím, co lidé říkají, jako například 'Je to hrozné! Vypadá jako kluk!'"
Entertainment Weekly - srpen 2010

"Můj otec mi tohle vlastně také už řekl, tedy přesněji, 'teď už nejsi jako Audrey Hepburn zlato.'"
Entertainment Weekly - srpen 2010

"Před třemi měsíci jsem si ostříhala vlasy a v tu chvíli jsem cítila, že jsem se stala ženou. Jsem připravena začít riskovat."
The Sun - listopad 2010

O eko kolekci navržené společně s Albertou Ferretti:

"Dám do toho všechno, budu pracovat pro kohokoliv zadarmo, pokud jsou připraveni vytvářet přírodní fair trade oblečení."
Us Magazine - listopad 2010

"Jsem šťastná, když mohu podpořit někoho, kdo chce vytvořit oděvy z obnovitelných materiálů, a to natolik, že pro něj budu pracovat klidně zadarmo."
Vogue US - březen 2011

"Jsem ráda, že luxusní značky, jako je Alberta Ferretti se rozhodly vytvořit ekologické oblečení."
Io Donna - březen 2011

O People Tree:

"Chtěla jsem pomoci People Tree s produkcí mladistvější řady, protože mě nadchla myšlenka využítí módy jako nástroje ke zmírnění chudoby."
EmmaWatson.com - 2010

"Móda je podle mě skvělý způsob, jak pomoci a podpořit chudé v tom, co dělají. Podepsat šek, to není žádné umění."
EmmaWatson.com - 2010

"Navrhla jsem kolekci v loňském roce poté, co jsem začala studovat na univerzitě v USA. Safia, zakladatelka People Tree a Misato, návrhář People Tree, se mnou pracovali na Rhode Islandu."
PeopleTreeMagazine.co.uk - leden 2011