Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Madame Tussauds in Orlando, Florida
Posted on 18 Feb 2015 • Sara • 7 comments
Na jaře se ve městě Orlando na Floridě bude otevírat nové muzeum voskových figurín Madame Tussauds a jednou z vystavovaných celebrit bude také Emma Watson. Tentokrát je Emma oblečena do červených/oranžových šatů se zlatým řetězem kolem krku a červenými rty. Ve videu které ukazuje obsah muzea je Emma od 6:25.

GALLERY LINKS:
(003x) Madame Tussauds > In the Museum (Orlando, Florida)

   By Noah - 18 Feb 2015 10:01 pm
Sice je si víc podobná než na tý, kterou mají v Londýně, ale ty šaty na ní se mi nelíbí. V té červené barvě a střihu vypadají dost lacině a výběr šperků taky nebyl zrovna nejlepší. Měli dyžtak zvolit černou barvu, jelikož jsou podobné těm, co měla na Met Galla.

Narazila jsem i na fotky, kde je líp vidět:
pbs.twimg.com/media/B-FjZM_CAAAh03R.jpg
pbs.twimg.com/media/B-FjZM_CUAANZme.jpg


   By Sara - 19 Feb 2015 12:07 am
Noah: Díky za odkazy :) Říkala jsem si, jakou akcí se inspirovali... Met Ball bylo jediné co mě k šatům napadlo, ale netuším, kde vzali ten zlatý řetěz. Proporce a měření je podle mě stejné jako z Londýna, ale není to moc "Emma" i když je jí podobná :D :)


   By El - 19 Feb 2015 09:53 am
Je docela pěkná. Jen je fakt, že mohli nechat ty šaty černé. Červená je asi atraktivnější a zajimavější pro návštěvníky, asi chtěli aby byla výraznější.


   By hanka - 19 Feb 2015 10:21 am
tak asi to nebude len v nas, ze nas emma uz outfitmi na akciach nudi, este aj je figurinu radsej navliekli do farebnych siat :) mne sa velmi pacia, cervena jej svedci a aj sa na seba podoba. figurinu ma trocha desia, cely cas som cakala, kto zmurkne do kamery :D fakt je to umenie.. nevedela som, ze aj gosling ma svoju figurinu, pri tej by som sa hned cvakla, kedze realne ho nikdy nestretnem :D


   By malia - 19 Feb 2015 04:28 pm
nevím proč, ale ty proporce mi přijdou jakési zvláštní :D jako by jí k tělu neseděla hlava :D

<< Older (1) Newest >>


  Name:

Powered by CuteNews