Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Visiting Africa with UN Women
Posted on 10 Oct 2016 • Sara • 3 comments
Dnes se Emma podívala s UN Women do afrického Malawi, kde se potkala nejen s mladými dívkami, které byly osvobozeny z manželství. Více informací zde. Emma má na sobě další kousek z kolekce od Zady, černou hedvábnou sukni.


"Strávit den v krásné Malawi pro mě bylo velmi dojemné a inspirativní. Setkání s mladými dívkami, které, jako spousta dalších v jejich zemi, se vypořádávají s chudobou a byly v mládí přinuceny ke sňatku, což je připravilo o pokračování ve vzdělávání, to vše mi pomohlo uvědomit si, jak důležité je pro ženy dělat vlastní rozhodnutí. Je povzbudivé, když vidítě, jak může být taková nebezpečná tradice zastavena, když se spojí komunita a společně chce zavést zákony, které se jim podaří udělat realitou," říká Emma Watson.
"Tleskám a děkuji prezidentu Mutharika, našemu HeForShe Impact Champion, že z těchto problémů udělal prioritu ve své vládě a také děkuji vůdcům – hlavně Chief Kachindamoto (tak úžasná, dokonce má přezdívku "terminátor"!). Zasadila se o anulování mnohých sňatků, a tak dívkám zajistila budouctnost. S pomocí lidí v jejím okolí se jí podařilo anulovat téměž 1500 manželství dětí a dívky poslat zpět do škol. Prezident Mutharika se zavázal, že budou sňatky dětí v Malawi minulostí během příštích pěti let. Díky vedením tak odvážným a statečným jako je jeho se věci mohou začít měnit. Bylo úžasné zde být s UN Women a sledovat jejich práci!"


GALLERY LINKS:
(034x) UN Women > Visiting Malawi, Africa with UN Women (10.10.2016)

   By Misaki - 12 Oct 2016 01:25 am
No... ja takové fotky nemám rada, působí to na měs třásně uměle "podle vypadat ze se staráme a zachranujeme svět". Nelibi se mi u žádné celebrity, ocenim takové ty více z akce a centra dění, nebo alespoň takové které se tak tváři. Tohle na me působí moc, spala sem v super hotelu, vemu si luxusní obleceni, budu se usmívat a rádoby se zapojim a pojedu v měkkouckem autíčka zase domu. Chápu, jde o to hlavně upozornit atd., ale rozhodne raději vidim kdyz známe osobnosti buď to ne prezentují tak na odiv, nebo naopak je vidět ze si "uspinili ruce" a berou to opravdu se vsim všudy... No omlouvám se za lehce negativní koment, uz sem s k tomu musela vyjádřit a příště uz snad nebudu věřit vody svým syckovanim 😃


   By zipporah - 15 Oct 2016 04:32 pm
je tam viac dôvodov, prečo sa týchto akcií zúčastňuje Emma, ja chápem, že to niekto môže brať všelijako, mne zo začiatku prišiel feminizmus a všetko okolo toho, čo ona robí, na nič, ale postupom času si uvedomujem hlbšie súvislosti, vplyvy, čítam už druhú knihu, ktorú odporúča, sledujem, kam smeruje jej činnost a o čom to je, a veru sa mi to páči, robí to správne, veď táto práca nie je jednoduchá, musí komunikovať s množstvom odborníkov, ako osobnosť má na rozdiel od odborníkov vplyv na spoločnosť a prináša efekt, ktorí by sami odborníci na ľudské práva žien nedosiahli nikdy... a robí to tak, že nie je to až také pozérstvo, mám pocit, že práve pred týmto obdobím Emma bola väčšou pozérkou než teraz!


   By zipporah - 17 Oct 2016 06:11 pm
práve som si čítala článok o tej žene, ktorá dala možnosť stovkám dievčatám študovať, spravila úžasné skutky vo svojom živote a zaslúži si podporu, s akou sa k nej prirútila Emma, propagáciu a všetko okolo toho, lebo ako tá pani to sú neskutočne úctyhodní ľudia, zachraňujú deti, podporujú v nich rezilienciu a pre viac či menej zasvätených ľudí v ochrane ľudských práv a vyplývajúce dôsledky z ich porušovania, sú títo ľudia vzorcami správania a idolmi

  Name:

Powered by CuteNews