Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Emma on meeting Sophie Grégoire Trudeau
Posted on 12 Oct 2016 • Sara • 1 comments
Když byla Emma v kanadském hlavním měste Ottawa na summitu Onew Young World, potkala se tam se Sophií G. Trudeau, jogínkou, feministkou, aktivistkou, matkou a manželkou premiéra Justina Trudeau. Na první fotce Emma představila další kousek z kolekce se Zady – khaki vlněný trenčkot.

Potkat tuto ženu byla rozhodně světlá stránka mého roku. Kdo vás nabere na Vespě před vašimi schůzkami, aby vám osobně ukázal proč miluje svoje město a zemi? Bylo to jedno z nejvolnějších a nejinspirativnějších rán celého roku - ne to, co jsem čekala od někoho, kdo je tak zaneprázdněný jako musí být ona. Je jogínkou, feministkou, aktivistkou, matkou, bojovnicí a prostě člověkem se zlatým srdcem. Jaká to čest potkat ji.
A už je taky na Facebooku a Instagramu! ❤ Bonjour! Jsem ráda a těším se, že mohu sledovat tvoje dobrodrušství a hlavně být svědkem tvé práce jménem žen a dívek!
PS ona řídila a obě jsme měly helmu!
#internationaldayofthegirl #ottawa #canadaGALLERY LINKS:
(001x) Social Media >2016

   By Lena - 21 Oct 2016 04:47 pm
Milujem jej prácu aktivistky a obdivujem to, ako sa tomu naplno oddala. Nielen že sa stretáva takmer dennodenne s výnimočnými ženami ona sama je pritom veľmi výnimočná! :)

  Name:

Powered by CuteNews