Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Emma hid books on the London tube
Posted on 01 Nov 2016 • Sara 3 comments
Dnes přes den jezdila Emma po Londýně a v metru schovávala výtisky knihy Mom & Me & Mom od Mayi Angelou. Do všech schovaných knih vložila krátký vzkazy.

GALLERY LINKS:
(001x) Social Media > 2016


Harper's Bazaar Women of the Year Awards
Posted on 01 Nov 2016 • Sara 5 comments
Emma se včera v Londýně zúčastnila předávání cen Harper's Bazaar Women of the Year, kde byla vyhlášena Nejinspirativnější ženou roku! Cenu jí předával producent David Heyman, se kterým pracovala na všech Harry Potterech, a protože byl včera Halloween, patřičně se na něj oblékla do strašidelných šatů od Dioru. V galerii se můžete podívat na 36 HQ fotek.

GALLERY LINKS:
(036x) Awards Ceremonies > Harper's Bazaar Women of the Year Awards (31.10.2016)


Emma promotes "Mom & Me & Mom" from OSS
Posted on 31 Oct 2016 • Sara 7 comments
Knihou na listopad a prosinec v Our Shared Shelf je Mom & Me & Mom od Mayi Angelou. Jako obvykle se Emma s knížkou i tentokrát vyfotila a navíc, kdo bude zítra v Londýně, máte dávat pozor v metru, bude tam nejaké překvapení... Škoda! Já budu v Londýně až v pátek :D Ale třeba tam počká :)GALLERY LINKS:
(001x) Social Media > 2016


Gallery editions (from Ottawa)
Posted on 25 Oct 2016 • Sara 0 comments
Do galerie jsem nahrála dvě nové, černobílé fotky ještě z One Young World Ottawa.GALLERY LINKS:
(001x) Miscellaneous Photos >SheFighter training with Lina Khalifeh (September 2016)
(001x) Public Appearances >Meeting with the One Young World Ottawa Scholars (Oct. 2016)


Emma shares a short film on her FB
Posted on 24 Oct 2016 • Sara 1 comments
Jelikož se neděje nic většího, sdílím Emmin dnešní post z Facebooku o krátkém, ale moc hezkém filmu.

Brilantní krátký filmu, který ukazuje práci UN Women a HeForShe v Malawi - jednom z mých nových nejoblíbenějších míst! xNew photos - Meeting with the OYW Ottawa Scholars
Posted on 19 Oct 2016 • Sara 2 comments
V rámci summitu One Young World bylo 9 mladým lidem uděleno Ottawské stypendium v Emmině jméně. O tom jsem tu již psala, ale včera jsem do galleria přidala ještě další tři nové fotky z jjeich společného setkání s Emmou.GALLERY LINKS:
(003x) Public Appearances >Meeting with the One Young World Ottawa Scholars (Oct. 2016)


New photo from Lilongwe, Malawi
Posted on 17 Oct 2016 • Sara 0 comments
V době své návštěvy v Africe Emma nejspíš mluvila ses poustou zajímavých, a pro ní důležitých lidí. Na svém Instagramu se podělila o fotku ze své návštěvy Lilongwe, ke které napsala:I’ve been thinking a lot about the gender equality youth activists (Elizabeth, Mervis, Patricia and Tamara) I met with back in Lilongwe, Malawi. We discussed the issues girls face in Malawi and how organisations like @CAMFED, @UNWOMEN and the Malawi Girl Guides Association are helping them overcome these challenges. There is lots of work to be done, and more resources are desperately needed, but I’m hopeful for the future after seeing the enthusiasm these young women have for change. I know they will be holding President Mutharika to his commitment to end child marriage in Malawi within five years! #goal5

My jacket and trousers are from @edun. The sustainable organic cotton canvas material is sourced from a mill in South Africa. The material is untreated which avoids any harmful chemical treatments or finishing processes, which is much better for the environment.

Shoes were by @ancientgreeksandals. They are handmade locally by skilled craftsmen in Greece using traditional techniques that have existed for centuries. The chemical free, natural tan leather ages beautifully with time and wear. Perfect for #30wears!

I’m rewearing recycled jewellery from @allbluesofficial #30wears

PS. You may have noticed me talking about my clothes recently - I’m trying to be conscious about where my clothes come from and also about the people who make them. Just in case you wondering! (I’m not being paid by brands to do this btw!) All fashion info verified by @ecoage


GALLERY LINKS:
(003x) UN Women >In Lilongwe, Malawi, Africa with UN Women (Oct. 2016)


Emma on meeting Sophie Grégoire Trudeau
Posted on 12 Oct 2016 • Sara 1 comments
Když byla Emma v kanadském hlavním měste Ottawa na summitu Onew Young World, potkala se tam se Sophií G. Trudeau, jogínkou, feministkou, aktivistkou, matkou a manželkou premiéra Justina Trudeau. Na první fotce Emma představila další kousek z kolekce se Zady – khaki vlněný trenčkot.

Potkat tuto ženu byla rozhodně světlá stránka mého roku. Kdo vás nabere na Vespě před vašimi schůzkami, aby vám osobně ukázal proč miluje svoje město a zemi? Bylo to jedno z nejvolnějších a nejinspirativnějších rán celého roku - ne to, co jsem čekala od někoho, kdo je tak zaneprázdněný jako musí být ona. Je jogínkou, feministkou, aktivistkou, matkou, bojovnicí a prostě člověkem se zlatým srdcem. Jaká to čest potkat ji.
A už je taky na Facebooku a Instagramu! ❤ Bonjour! Jsem ráda a těším se, že mohu sledovat tvoje dobrodrušství a hlavně být svědkem tvé práce jménem žen a dívek!
PS ona řídila a obě jsme měly helmu!
#internationaldayofthegirl #ottawa #canadaGALLERY LINKS:
(001x) Social Media >2016


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 Next >>

Powered by CuteNews