Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
New photos - Meeting with the OYW Ottawa Scholars
Posted on 19 Oct 2016 • Sara 2 comments
V rámci summitu One Young World bylo 9 mladým lidem uděleno Ottawské stypendium v Emmině jméně. O tom jsem tu již psala, ale včera jsem do galleria přidala ještě další tři nové fotky z jjeich společného setkání s Emmou.GALLERY LINKS:
(003x) Public Appearances >Meeting with the One Young World Ottawa Scholars (Oct. 2016)


New photo from Lilongwe, Malawi
Posted on 17 Oct 2016 • Sara 0 comments
V době své návštěvy v Africe Emma nejspíš mluvila ses poustou zajímavých, a pro ní důležitých lidí. Na svém Instagramu se podělila o fotku ze své návštěvy Lilongwe, ke které napsala:I’ve been thinking a lot about the gender equality youth activists (Elizabeth, Mervis, Patricia and Tamara) I met with back in Lilongwe, Malawi. We discussed the issues girls face in Malawi and how organisations like @CAMFED, @UNWOMEN and the Malawi Girl Guides Association are helping them overcome these challenges. There is lots of work to be done, and more resources are desperately needed, but I’m hopeful for the future after seeing the enthusiasm these young women have for change. I know they will be holding President Mutharika to his commitment to end child marriage in Malawi within five years! #goal5

My jacket and trousers are from @edun. The sustainable organic cotton canvas material is sourced from a mill in South Africa. The material is untreated which avoids any harmful chemical treatments or finishing processes, which is much better for the environment.

Shoes were by @ancientgreeksandals. They are handmade locally by skilled craftsmen in Greece using traditional techniques that have existed for centuries. The chemical free, natural tan leather ages beautifully with time and wear. Perfect for #30wears!

I’m rewearing recycled jewellery from @allbluesofficial #30wears

PS. You may have noticed me talking about my clothes recently - I’m trying to be conscious about where my clothes come from and also about the people who make them. Just in case you wondering! (I’m not being paid by brands to do this btw!) All fashion info verified by @ecoage


GALLERY LINKS:
(003x) UN Women >In Lilongwe, Malawi, Africa with UN Women (Oct. 2016)


Emma on meeting Sophie Grégoire Trudeau
Posted on 12 Oct 2016 • Sara 1 comments
Když byla Emma v kanadském hlavním měste Ottawa na summitu Onew Young World, potkala se tam se Sophií G. Trudeau, jogínkou, feministkou, aktivistkou, matkou a manželkou premiéra Justina Trudeau. Na první fotce Emma představila další kousek z kolekce se Zady – khaki vlněný trenčkot.

Potkat tuto ženu byla rozhodně světlá stránka mého roku. Kdo vás nabere na Vespě před vašimi schůzkami, aby vám osobně ukázal proč miluje svoje město a zemi? Bylo to jedno z nejvolnějších a nejinspirativnějších rán celého roku - ne to, co jsem čekala od někoho, kdo je tak zaneprázdněný jako musí být ona. Je jogínkou, feministkou, aktivistkou, matkou, bojovnicí a prostě člověkem se zlatým srdcem. Jaká to čest potkat ji.
A už je taky na Facebooku a Instagramu! ❤ Bonjour! Jsem ráda a těším se, že mohu sledovat tvoje dobrodrušství a hlavně být svědkem tvé práce jménem žen a dívek!
PS ona řídila a obě jsme měly helmu!
#internationaldayofthegirl #ottawa #canadaGALLERY LINKS:
(001x) Social Media >2016


Emma left Malawi, Africa yesterday
Posted on 12 Oct 2016 • Sara 0 comments
Emma včera odletěla z afrického Malawi, ale ještě předtím vyfotila tuto fotku s Lailou Bokhari, státní tajemnicí ministerstva zahraničních věcí v Norsku.GALLERY LINKS:
(001x) Social Media >2016


Visiting Africa with UN Women
Posted on 10 Oct 2016 • Sara 3 comments
Dnes se Emma podívala s UN Women do afrického Malawi, kde se potkala nejen s mladými dívkami, které byly osvobozeny z manželství. Více informací zde. Emma má na sobě další kousek z kolekce od Zady, černou hedvábnou sukni.


"Strávit den v krásné Malawi pro mě bylo velmi dojemné a inspirativní. Setkání s mladými dívkami, které, jako spousta dalších v jejich zemi, se vypořádávají s chudobou a byly v mládí přinuceny ke sňatku, což je připravilo o pokračování ve vzdělávání, to vše mi pomohlo uvědomit si, jak důležité je pro ženy dělat vlastní rozhodnutí. Je povzbudivé, když vidítě, jak může být taková nebezpečná tradice zastavena, když se spojí komunita a společně chce zavést zákony, které se jim podaří udělat realitou," říká Emma Watson.
"Tleskám a děkuji prezidentu Mutharika, našemu HeForShe Impact Champion, že z těchto problémů udělal prioritu ve své vládě a také děkuji vůdcům – hlavně Chief Kachindamoto (tak úžasná, dokonce má přezdívku "terminátor"!). Zasadila se o anulování mnohých sňatků, a tak dívkám zajistila budouctnost. S pomocí lidí v jejím okolí se jí podařilo anulovat téměž 1500 manželství dětí a dívky poslat zpět do škol. Prezident Mutharika se zavázal, že budou sňatky dětí v Malawi minulostí během příštích pěti let. Díky vedením tak odvážným a statečným jako je jeho se věci mohou začít měnit. Bylo úžasné zde být s UN Women a sledovat jejich práci!"


GALLERY LINKS:
(034x) UN Women > Visiting Malawi, Africa with UN Women (10.10.2016)


Emma is back in Europe
Posted on 09 Oct 2016 • Sara 2 comments
Emma je zpět v Evropě a už v úterý ji vyfotili u vlaku Eurostar, z čehož lze předpokládat, že asi jela na trase Paříž – Londýn či obráceně.GALLERY LINKS:
(001x) Candids from 2016 > Waiting for the Eurostar train from Paris to London (04.10.2016)


"The Circle" premiere pushed to spring 2017
Posted on 08 Oct 2016 • Sara 6 comments
Emmin film "The Circle" režiséra Jamese Ponsoldta má posunutou premiéru na duben 2017, místo původního podzimu 2016. V USA by měl jít do kin tedy 28. dubna. Už to, že by měsíc před premiérou (po roce od natočení!) nebyla ani jedna promo fotka nebo alespoň teaser trailer mi bylo dlouho divné a dnes se moje obavy potvrdily...

Já osobně se ale moc těším, jak Emma zvládla roli vedle Toma Hankse, Pattona Oswalta, Karen Gillan nebo Johna Boyega. Těšíte se taky? Nebo vás třeba odložení ani nemrzí?

Zdroj: WatsonUncensored


Emma wil be in Vanity Fair
Posted on 07 Oct 2016 • Sara 0 comments
Během One Young World Ottawa Emma nafotila photoshoot pro britský Vanity Fair. Uvidíme, kde vyjde.GALLERY LINKS:
(001x) Behind the Scenes >Vanity Fair (Ottawa, Canada - 28.09.2016)


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 Next >>

Powered by CuteNews