Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Emma Watson & Lin-Manuel Miranda Interview
Posted on 17 Mar 2016 • Sara 0 comments


New "Colonia" posters
Posted on 16 Mar 2016 • Sara 1 comments
Do galerie jsem nahrála tři nové plakáty k filmu "Colonia", ale jen jeden z nich je aspoň v plné velikosti, ne jen oříznutá, jako doposud...GALLERY LINKS:
(003x) 2016 - Colonia > Posters


Emma met with Lin-Manuel Miranda
Posted on 14 Mar 2016 • Sara 1 comments
Již 10. března měla Emma v NYC sezení s Lin-Manuelem Mirandou, na kterém mluvili především o rovnoprávnosti a HeForShe. Miranda je představitelem hlavní role v muzikálu Hamilton, na kterém byla Emma dvakrát loni v říjnu (fotky v galerii). V galerii máme dvě fotky, které spolu vyfotili a snad se brzy dočkáme i nějakého video záznamu.GALLERY LINKS:
(002x) Miscellaneous Photos >2016


HeForShe Arts Week Inaugural Launch
Posted on 08 Mar 2016 • Sara 1 comments
Dnes od 14:30 proběhl live stream, ve kterém Emma byla hostem a zahájila (měla krátké úvodní slovo) HeForShe Arts Week v NYC. Záznam a HQ fotky jsou k dispozici níže. Emma dnes mimo jiné také rozsvítila Empire State Building pro Mezinárodí den žen (barvou HeForShe) s Chirlane McCray.

GALLERY LINKS:
(159x) UN Women > HeForShe Arts Week Inaugural Launch, NYC (08.03.2016)
(012x) Outings and Launches > Lighting the Empire State Building in NYC for IWD with Chirlane McCray (08.03.2016)
(003x) Candids from 2016 > Arriving at the Empire State Building in NYC (08.03.2016)


Emma on Twitter
Posted on 07 Mar 2016 • Sara 2 comments
V UK vyšlo Emmino dubnové číslo Esquire a Emma je na něj, jak ukazála dnes na twitteru, velice pyšná. Všechny scany si můžete prohlédnout zde v galerii a HQ fotky z nového photoshootu s Tomem Hanksem zde.

P.S. Nezapomeňte! Zítra se Emma zúčastní zahájení HeForShe Arts Weeku (v den Merinárodního dne žen) v NYC. Přímý přenos můžete sledovat zítra od 14:30 ZDE.

"@caitlinmoran těžko se v tomto světě najde někdo kdo mě rozesměje víc než ty. Děkuji, děkuji #jakbytzenou @EsquireUK"

"Co číct na to, že někdo ke komu vzhlížíte splní všechna vaše očekávání? A ještě víc? @tomhanks <3"

(K fotce): "Tohle je tvář hodně hrdé a šťastné dámy. Děkuji vám @Alex_Bilmes @azizansari @caitlinmoran @tomhanks #amyaronson"GALLERY LINKS:
(001x) Miscellaneous Photos >2016


Emma covers Esquire UK with Tom Hanks!
Posted on 03 Mar 2016 • Sara 10 comments – Read more
Společně s Tomem Hanksem bude Emma na dubnové obálce časopisu Esquire UK! Bude to speciální číslo "Ženy a muži", ve kterém na 26 stranách budou texty o tom, proč boj za rovnoprávnost potřebuje zapojit náš všechny. Pro jejich obálku byl nafocen nový photoshoot Artem Streiberem (dvě nové HQ fotky i obálka v galerii).

UPDATE: Dnes jsem nahrála nejen obálku, kterou dostanou do schránek pouze odběratelé, ale také scany celého rozhovoru Toma Hankse s Emmou a rozhovoru Esquire s Emmou + dvě nové fotky zevnitř. Překlad rozhovoru Emmy s Hanksem jsem pro vás přeložila níže.

"Podívej se na nás lidské bytosti!"

Tom Hanks mluví s Emmou Watson

Asi už jste slyšeli o muži, který je tentokrát na obálce Esquire, spolu s Emmou Watson. Tom Hanks je jedním z mála předních představitelů, kteří dominují americké kinematografii poslední čtyři desetiletí, je hollywoodskou hvězdou že staré školy, nikdy nedovolil své slávě zastínit svou prácí a naopak jí využil k jejímu zpestření a zvyditelnění.
Hvězda filmů tak rozmanitých a ikonických jako Splash, Big, Sleepless in Seattle, Apollo 13, Toy Story, Saving Private Ryan, Cast Away, The Da Vinci Code, Captain Phillips a Bridge of Spies, tento kalifornský herec byl pětkrát nominován na Oscara – vyhrál dvakrát, za Forresta Gumpa a Philadelphii.
Ve věku 59 let je Hanksova kariéra robustní jak nikdy. Jako režisér, producent i herec bude mít teď několik velkých filmů, např. The Circle, adaptaci románu Davea Eggerse, ve kterém hraje po boku... Více v Read more!
GALLERY LINKS:
(012x) Magazine Scans from 2016 > Esquire UK (April 2016)
(003x) Photoshoots from 2016 > Esquire UK (by Art Streiber)


Our Shared Shelf – 3rd book announced + new event
Posted on 02 Mar 2016 • Sara 1 comments
Emma představila třetí knihu ve feministickém knižním klubu Our Shared Shelf – All About Love: New Visions od bell hooks.

NOVINKA: Emma bude 8. března na zahájení HeForShe Arts Weeku v NYC!

Kniha tohoto měsíce je k uctění bellhooks, která se mnou dělal tento měsíc interview pro Paper magazín. Maya Angelou řekla o prácí bell, "Vše co nám bell hooks nabízí je dar a má nám hodně co nabádnout." Ráda slýchám od bell, takže se němůžu dočkat až začnu "All About Love: New Visions". Měla jsem to na seznamu už dlouho.

http://www.amazon.com/All-About-Love-...

S láskou,
Emma x


Emma také přidala komentář do diskuze o druhé knize: The Colour Purple od Alice Walker:
Ok týme!

Tak zaprvé, The Color Purple. Přečetla jsem to za dvakrát, a teď říkám VŠEM co znám, aby se podívali také na film. Doufám, že jste si jí taky užili. Minulý týden jsem měla příležitost mluvit s Alice po telefonu! Momentálně je pryč, ale navrhla, že při diskutování o této knize bychom měli přemýšlet o: "The Temple of my Familiar", "Possessing the Secret of Joy" a "The Colour Purple" jako o rodině... Takže pokud se vám kniha líbila, vidí ji jako součást série... Všichni toho mají hodně, tak nenavrhuji, abychom to měli oficiálně na seznamu, ale pokud chcete nebo máte právě chvíli čas, já určitě zkusím přelouskat i tyto dvě. Mluvila o této knížce i na svém Facebooku: https://www.facebook.com/authoralicew...

Chtěla bych dále zmínit "Beauty In Truth", což je dokumentární série, kterou vytvořila Pratibha Parmar o životě Alice. Je to opravdu zajiímavé, ale neskutečně těžko sehnatelné. Bylo to k přehrání na PBS a BC iPlayer, ale nyní je to "momentálně nedostupné". Dám vám vědět, pokud se mi podaří sehnat nový odkaz! Prozatím bych vás chtěla upozornit na "Desert Island Discs" rozhovor s Alice pro BBC Radio 4: http://www.bbc.co.uk/programmes/b01shstm

Pro ty z vás, kteří nejste angličany, tento program v rádiu je jako národní instituce. (Emma Thompson je moje nejoblíbenější). Když pracuji z domova, moc ráda jej poslouchám když si chystám vlasy a make-up. Líbí se mi, že Kirsty dokáže ze svých hostů vytáhnout jejich zranitelnost... Libí se mi, když slyším soundtracky lidských životů. (A její hlas je velice uklidňující!) Doufám, že jsou tyto informace užitečné. Je úžasné vidět vaše "meet ups", které pořádáte po celém světě k diskuzi tváří v tvář.

Pokud jste tak ještě neučinily, prosím napiště svůj názor na tuto knihu sem!


An evening with Gloria Steinem and Emma Watson - video
Posted on 01 Mar 2016 • Sara 0 comments
Dnes bylo konečně zveřejněno celé video z konverzace mezi Emmou a Glorií Steinem během How To: Academy.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... Next >>

Powered by CuteNews