Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Arriving at LAX
Posted on 08 Sep 2015 • Sara 11 comments
Emma včera přiletěla do Los Angeles na letiště LAX, kde ji vyfotili paparazzi. Nevypadá to, že by měla tmavší vlasy a před pár dny byla doma v Anglii, takže byly pravděpodobně ony zprávy o tom, že je už dávno v LA a nabarvila si vlasy, asi falešné. V pátek by měla začít natáčet film "The Circle", aspoň to je oficiální informace.

UPDATE: V galerii je nyní 89 HQ fotek bez tagu.

GALLERY LINKS:
(089x) Candids from 2015 > Arriving at LAX Airport (07.09.2015)


Madrid press junkets
Posted on 03 Sep 2015 • Sara 0 comments
New fansite JENLAWRENCE.CZ
Posted on 03 Sep 2015 • Sara 2 comments
Před několika dny jsem se stala pomocnicí na nově otevřené stránce JENLAWRENCE.CZ, kterou založila má kamarádka Magg. Pokud máte Jen rádi, já si k ní (jak možná někteří z vás vědí) cestu zatím ještě hledám, ale určitě neváhejte tuto krásnou novou stránku navštívit, určitě vám nabídne kvalitní a hlavně aktuální informace, novinky i fotky.

Samozřejmě je vše v začátcích, tak prosíme o trpělivost s doplňováním galerie i webu.Another short interview from Madrid
Posted on 03 Sep 2015 • Sara 0 comments
Objevil se další krátký video rozhovor, ve kterém Emmu mluví o "Regression" a Alejandu Amenábarovi. Rozhovor je proložen záběry z filmu a natáčení. Podívat se na něj můžete opět po kliknutí na fotku níže.O Alejandrovi:
Je užasný, úžasný filmař.

O filmu:
Je velice poutavý.This and that...
Posted on 02 Sep 2015 • Sara 3 comments
Dnes nevypadá, že by se objevila nějaká zajimavější novinka, proto jsem se rozhodla dát dohromady jednu velkou s menšími informacemi, které se objevily za posledních několik dní, souvisí s Emmou, ale není to nic, co by si (podle mého) zasluhovalo samostatnou novinku.

Tak na začátek, Emma je od minulého týdne v Kalifornii, kde by měla od 11. září začít natáčet film "The Circle". Lidé, kteří ji potkali se na Twitteru podělili a fakt, že má nabarvené vlasy na tmavo – v knižní předloze filmu má Mea (její postava) vlasy černé, tak uvidíme jak moc tmavé je Em má. Jejími kolegy ve filmu budou především Tom Hanks, ale nové (potvrzené) zprávy hlásí také Johna Boyega (Star Wars: Episode VII - The Force Awakens) jako Emmina filmového přítele Tye a Karen Gillan (Doctor Who, Guardians Of The Galaxy) v reli její nejlepší kamarádky Annie.

Další novinkou je prezentace obou Emminých do kin přicházejících filmů "Colonia" a "Regression" na filmovém festivalu ve švýcarském Zurichu. "Regression" uvede režisér Alejandro Amenábar na festivalové premiéře 26. září..

A jako poslední tu máme Emminu nominaci v InStyle Social Media Awards 2015 v kategorii Celebrity Do-Gooder. Hlasovat pro ni můžete (bez registrace) do 15. září zde.


First Madrid video interview (EFE)
Posted on 01 Sep 2015 • Sara 0 comments
Na první video rozhovor z Madridu (pro EFE) se můžete podívat níže. Sice je předabovaný španělsky, ale Emmu (v šatech Wes Gordon) pod tím jde stále slyšet. Můj volný český (odposlechový) překlad/přepis níže.Emma o thrillerech a svých fóbiích
Jak říkáte, v thrilleru ani hororu jsem nidky nehrála. Zajímá mě a pracovat s Alejandrem (mistrem tohoto žánru) bylo uklidňující, věřila jsem mu a spolehála na něj. Čeho se nejvíc bojím? Asi narůstajícího napětí, toho jak víte, že se každou chvíli něco stane. Ta nejistota.
Dotazovatel: A máte vy z něčeho strach? Emma: Nemám ráda injekce.. a žraloky. (směje se)

Emma o Angele
Její život, zkušenosti a zážitky jsou tak neobvyklé a extrémní, je těžké si ho představit. Takže pro mě bylo těžké vžít se do ní, byla to výzva. Ale to hledám v rolích, takže to bylo dobré.

Emma o Alejandrovi
Byla jsem už předtím velkou fanynkou "The Others" a "Sea Inside". Poslal mi scénář na kterém pracoval, přišel mi zajímavý a hned jak jsme se potkali jsem věděla, že mu můžu věřit. Respektovala jsem ho a hned jsem věděla, že to chci točit.

Myslím že je výhodou, že jsem měla tolik zkušeností na to kolik mi je let. Negativní je ale po tolika letech v jedné roli, že musím s režiséri a diváky někdy bojovat, abych prokázala, že umím zahrát mnoho postav.New "Noah" BTS
Posted on 01 Sep 2015 • Sara 1 comments
Do galerie jsem nahrála novo BTS fotku z natáčení filmu "Noah".GALLERY LINKS:
(001x) 2014 - Noah > Behind the Scenes


Two videos from "Regression" photocall in Madrid
Posted on 01 Sep 2015 • Sara 0 comments
<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 Next >>

Powered by CuteNews