Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Third day in Madrid
Posted on 28 Aug 2015 • Sara 3 comments
Třetí den proma "Regression" v Madridu odstartoval. Pro televizní rozhovory má Emma tentokrát šaty Erdem, šperky Monique Pean, kabelka feminin/masculin je z dílny Clare Vivier a boty od jejího oblíbence Alexandera Wang.P.S. Včera jsem ještě zapomněla přidat jednu fotku i rozhovoru, kterého se snad brzy doškáme.GALLERY LINKS:
(001x) Miscellaneous Photos > Social Media > 2015


"Regression" Photocall in Madrid
Posted on 27 Aug 2015 • Sara 9 comments
Emma se s Alejandrem Amenábarem a dvěma producenty dnes zúčastnila photocallu "Regression" v Madridu! V galerii se můžete podívat na prvních 198 HQ (i MQ) fotek.

Co na sobě měla Emma tentokrát? Sukni Christopher Kane, znovu černé lodičky od Paula Andrewa (vyrobené na míru pro Emmu), šperky Repossi, náramek K/LLER COLLECTION.GALLERY LINKS:
(198x) Press Conferences and Photocalls > "Regression" Photocall in Madrid, Spain (27.08.2015)


2nd day of "Regression" promotion in Spain
Posted on 27 Aug 2015 • Sara 3 comments
Sarah Slutsky na svém Instagramu zveřejnila další fotku Emmy, tentokrát v modelu, kterým začínají druhý den proma "Regression" v Madridu ve Španělsku. Tentokrát má na sobě Emma šaty Wes Gordon s květinovým vzorkem, šperky WWAKE a černé páskové lodičky Alexander White.

Bohužel se ale dnes ukázalo, že Emma nebude 18. září na premiéře během španělského festivalu San Sebastian. Říká to novinář, který s ní dělal včera rozhovor, na který si ale budeme muset počkat až po oné premiéře.

EDIT: Sarah přidala třetí fotku Emmy, tentokrát má šaty Edun, prsteny Vieri, náušnice Jennifer Fisher, kabelka Lautem a boty Paul Andrew.GALLERY LINKS:
(004x) Miscellaneous Photos > Social Media > 2015


Emma is in Spain for "Rehression" promo
Posted on 26 Aug 2015 • Sara 9 comments
Promo tour "Regression" začíná! Po několika dnech dovolené ve Francii s rodinou je Emma ve Španělsku a začíná dávat rozhovory. Její stylistka Sarah Slutsky na svém instagramu před hodinou zveřejnila tuhle fotku věšáku s oblečením, které chystají na propagační akce a permiéry. Emma jí regramovala a připsala: "Nemůžu se dočkat až ukážeme víc!". Charlotte Heyward, Emmina vizážistka a kadeřnice, k tomu navíc také doplnila: "Regression připrav se, tým je připraven." To snad znamená, že jsou obě s ní a rozhodně to nebude jen o pár rozhovorech!

Emma se bohužel, podle momentálně dostupných informací, nezúčastní premiéry filmu "Colonia" na filmovém festivalu v Torontu (13. září) – důvodem je prý plánované natáčení filmu "The Circle", ale vypadá to, že se jí nabažíme dost a dost na promu "Regression" a hlavně to konečně vypadá víc MODŘE než černě! :D

EDIT: Přidala jsem další fotku od Sarah, tentokrát je na ní ale konečně Emma! Oblečení Ralph Lauren, šperky Cartier, lodičky Paul Andrew. Všechno oblečení na "Regression tour" vybírají podle zásad návrhářů nebo jejich tradice a zapojení regionálních a tradičnách výrobních metod, což samozřejmě plyne z Emmina zapálením pro etickou, eco či fair trade výrobu oblečení a doplňků.GALLERY LINKS:
(003x) Miscellaneous Photos > Social Media > 2015


"The Bling Ring" BTS
Posted on 25 Aug 2015 • Sara 3 comments
Objevila se nová fotka ze zákulisí natáčení filmu "The Bling Ring". Asi to bude možná screenshot z bonusů na DVD, ale nevadí.GALLERY LINKS:
(001x) 2013 - The Bling Ring > On Set - Miscellaneous


New "Regression" poster
Posted on 21 Aug 2015 • Sara 5 comments
Do galerie jsem nahrála dva nové plakáty k filmu "Regression", který se odehrává v 90. letech v Americe. Snímek bude mít světovou premiéru 18. září na 63. španělském festivalu San Sebastian, ale kdy se dostane k nám bohužel zatím nevíme.GALLERY LINKS:
(007x) 2015 - Regression > Posters


British Vogue article – Czech translation
Posted on 18 Aug 2015 • Sara 11 comments – Read more
Konečně jsem se k tomu dostala! Překlad článku pro Vogue UK je opravdu dlouhý, ale tady je:

EMMA WATSON – HLAS GENERACE

Sedíc na dřevěné židli za školní lavicí v Mayday Room, malé knihovně pro malé výzkumy na Fleet Street, Emma Watson mluví o strategiích. Ale ne o těch které změní svět, jen o těch nepatrných, život zlepšujících, takových, o kterých mnozí z nás ani nepřemýšlí.
“Už jsem si napsala jak se vypořádávat s lidmi, kteří mě poznají,” říká, “protože pokud je rychle nezaměstnáte, začnou na vás pohlížet jako na bytost pouze povrchně.” A ona “bytost” je světová celebrita, multi milionářka, vysokoškolská absolventka, občasná modelka a módní nadšenec, vycházející hollywoodská hvězda a nově také korunovaná ambasadorka OSN, která má na internetu více než 45 milionů fanoušků (avšak, na rozdíl od Kardashianových nikdy nezveřejnila selfie v plavkách aby je přitáhla).
Velká sláva je ale dřina. Watson, která v dubnu oslavila své 25. narozeniny, objímá nohu k hrudi a opírá si o ni hlavu. “Myslím si, že proto potřebuju být čas od času sama, zregenerovat se. Protože bývám...” Odmlčí se, hledajíc to správné slovo. “Né přehlcená, ale obšas potřebuju být v klidu a nezabývat se podobnými konflikty.” Byla to Watson, která vybrala místo pro náš dnešní rozhovor. Mezi anarchystickými plakáty vysícími na zaprášených korkových tabulích a zažloutlými zelenci na sluncem zalitých parapetech, chodí sem s nadšením číst nebo studovat (momentálně Dohody o začínajícím feminismu v padesátých letech) a užít si jemnou společnost akademiků, kterým záleží na politice, né na slávě. “Není úžasné, že takové místo v Londýně existuje?” Ptá se mne, ne jednou.

Více v READ MORE.


Another new "Regression" still!
Posted on 16 Aug 2015 • Sara 2 comments
Do galerie jsem díky odkazu od Noah nahrála další neviděnou promo fotku z filmu "Regression" s Emmou a Ethanem Hawke.GALLERY LINKS:
(001x) 2015 - Regression > Promotional Stills


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 Next >>

Powered by CuteNews