Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
New "Noah" promo still & BTS
Posted on 12 Nov 2014 • Sara 0 comments
Do galerie jsem nahrála další novou promo fotku z "Noema" a také novou BTS.GALLERY LINKS:
(001x) 2014 - Noah > Promotional Stills
(001x) 2014 - Noah > Behind the Scenes


BAFTA LA Britannia Awards Portraits
Posted on 08 Nov 2014 • Sara 4 comments
Minulý týden během Britannia Awards v Los Angeles Emma nafotila nové portréty, které jsem právě přidala do galerie.

EDIT: Tyto čtyři nové fotky jsem nahradila velkými fotkami v HQ rozlišení a bez tagů!GALLERY LINKS:
(004x) Photoshoots from 2014 > Britannia Awards Portraits


New "Noah" promo still
Posted on 07 Nov 2014 • Sara 0 comments
Přidala jsem novou promo fotku z "Noema".GALLERY LINKS:
(001x) 2014 - Noah > Promotional Stills


Emma designed a Paddington "Flutterby" Bear
Posted on 03 Nov 2014 • Sara 2 comments
Emma navrhla design jednoho z 50 Paddingtonských medvědů, kteří budou od 04. listopadu 2014 do 30. prosince 2014 rozmístěni na významných místech po celém Londýně a utvoří jakou si Peddingtonskou stezku, po které se návštěvníci i obyvatelé Londýna mohou vydat! Ten Emmin medvídek je v Hans Crescent v londýnském Knightsbridge, a pokrytý motýli a jmenuje se Flutterby Bear.

Paddingtonský medvídek je hvězdou nového filmu "Paddington", který přichází do kin 28. listopadu. Hvězdy tohoto filmu Hugh Bonneville, Nicole Kidman nebo Julie Walters jsou mezi hlavními designéry motivů na medvědy, ale spolu s nimi jsou dalšími návrháři také světoznámé celebrity jako David Beckham, Michael Sheen, Guy Richie, Bear Grylls, Boris Johnson, Benedict Cumberbatch nebo samozřejmě Emma Watson!

Všichni medvědi budou poté vydraženi na aukci jejíž výtěžek poputuje na charitu. Producentem filmu "Paddington" je David Heyman, producent všech Potterovek a Emmin dlouholetý a velmi dobrý přítel, se kterým bude v nadcházejících letech znovu spolupracovat na sérii filmů podle knižní předlohy Queen of the Tearling.

GALLERY LINKS:
(002x) Miscellaneous > Paddington Bear designed by Emma (2014)


ELLE UK interview translation
Posted on 02 Nov 2014 • Sara 3 comments
Jak jsem slíbila, přeložila jsem rozhovor šéfredaktorky Lorraine Candy s Emmou pro prosincovou ELLE UK. Narazíte-li na chyby, napiště mi to prosím do komentářů, nejsem neomylná. Děkuji.

Neděle 21. září, Central Park, New York
“Na tohle jsem čekala roky,” vysvětlila Watson na zmoklé lavičce v parku. “Když jsem dokončila vysokou (studovala anglickou literaturu na newyorské univerzitě Brown a odpromovala letos v květnu) cítila jsem, ře mi něco chybí. Věděla jsem, že chci hrát, ale chtěla jsem i něco víc.

Sláva mi nikdy nepřipadala pohodlná, hodně jsem se s ní potýkala emocionálně. A takovým zvláštním způsobem je tohle můj způsob, kterým se s ní vyrovnávám a využívám ji. Našla jsem způsob, jakým ji mohu směřovat k něčemu jinému, a tím se pro mě stala lépe korigovatelnou. A hlavně je to něco, v co opravdu věřím. Mohla bych o tom mluvit hodiny.”

A opravdu může. Feminismus, feministi, feminističní umělci – hodiny. “Tohle si myslím,” říká bezostyšně. “Feminismus se nedá přikázat. Není předepsatelný ani dogmatický. Jediné co vám nabízíme je volba. Pokud chcete kandidovat na předsedu vlády, můžete. Pokud nechcete, to je taky v pohodě. Holte si podpaží, neholte si podpaží, jeden den si dejty boty bez podpatku, druhý den s podpatkem. Tohle jsou tak nepodstatné a povrchní věci, které nejsou přesně tím, o čem to všechno je a já bych si přála, aby se v tom lidé tolik nezamotávali.

Chceme dát sílu ženám, aby mohly dělat co chtějí, nepřetvařovat se a mít možnost se rozvíjet. Ženy by se měly cítit svobodné. Neexistuje typický feminista, nikde není psáno, že by měl splňovat určitá kritéria.”

Původně jsem si myslela, že budu muset nakonec při sepisování tohoto rozhovoru přidat Emmě na autentičnosti. Protože předtím, než jsem se s touto herečkou, známou z role čarodějky Hermiony, sešla, nebylo úplně od věci, když jsem předpokládala, že pouze podepsala svoje jméno pod projekt, jako to dělávají ostatní celebrity. To nemusí být špatné, ale když stojíte před publikem mezinárodních autorit, uznávaných akademiků, dobročinných a pravomocných lidí a slibujete, že se vypořádáte s problémem pohlavní nerovnoprávnosti, musíte vědět o čem mluvíte, jinak budete mít navždy nálepku falše. Po deseti minutách našeho rozhovoru mi došlo, že ode mě bylo vělice lehkomyslné myslet si tohle o Watsonové.

“Nejprve jsem si myslela, že si budu muset zapamatovat všechny statistiky a inforamce, ale pak jsem si uvědomila, že si to prostě nemůžete všechno zapamatovat,” říká. “Efektivnější je, když necháte lidi pocítit problémy, to v nich poté opravdu zůstane. A s tím může slává pomoci. Nepředstírám, že jsem ekonom nebo politička. Nevím o tomto problému zdaleka všechno, ale jsem ochotná se učit.”

Řekla jsem jí, že vypadala nervózně, což ji rozesmálo. “Byla jsem velice nervózní. Nebylo to vůbec jednoduché. Jelo mi v hlavě: “Půjdu s těmito lidmi na oběd nebo mě snědí za živa? Stanu se já jejich obědem?” Den předtím jsem si ale předčitala celou řeč dokola a ptala se sebe: “Věřím této větě?” A odpověď byla vždy “Ano”. Doufám, že lidé viděli jak moc zranitelná jsem tam byla. Doudám, že tím víc lidsky jsem působila, ne méně.”

Watson mi prozradila, že jí její maminka poslala zprávu s gratulací hned jak si sedla po své řeči. A s nadšením mi povídá o tom, jak se snažila vypadat ne příliš formálně a o tom, že chtěla nevypadat moc uzavřeně při přednesu svého projevu, až mě mrzí, že náš rozhovor není natáčen, abyste viděli tuto milou a přátelskou ženu v akci.

Pokračuje: “Čekala jsem dokud nenajdu tu správnou věc, o které chci mluvit. Nechtěla jsem mluvit jen tak a protože jsem k tomu měla příležitost. Chtěla jsem si být 100% jistá a tato role v OSN je pro mě dokonalá. Přestaňme někomu vnucovat něco, v co už věři, vždyť feminismus, práva žen a pohlavní rovnoprávnost nejsou o nenávisti mužů. Když mi OSN vysvětlili o čem je HeForShe, řekla jsem: “To je ono, nechte mě to obhájit, protože tohle je přesně můj pohled na vývoj do budoucna.”

Watson je určitě odpovídající kandidátkou na velení tohoto hnutí, které podbízí muže, aby se spojovali s feminismem. Sama má čtyři bratry: Alexe, ten je o tři roky mladší, syna svého otce Tobyho a dva nevlastní syny své matky, Andrewa a Davida. Když jí bylo pět let, její rodiče se rozvedli a ona šla trávit více času se svým otcem. Vysvětluje: “Můj otec se tenkrát ocitl v situaci, kdy se musel starat o mě a mého mladšího bratra, na čož nebyl příliš zvyklí. Bylo to pro něj zcela nové. A tak se s tím vypořádal jediným způsobem jakýmým uměl, zapojil nás do všeho co měl rád, jako: rybaření, kriket, tenis, knihy a prostě, znáte to, “dobrodružství”. A tak jsem ani nevěděla, že existují “aktivity pro chlapce” a “aktivity pro dívky”. Nefungovali jsme ve smysli: “Tohle je pro Emmu a tohle je pro Alexe.” Naučila jsem se všechno, jak navázat udici, jak chytat ryby, jak nahodit. Umím skvěle nahodit.

Měla jsem štěstí, že jsem vyrůstala v prostředí, ve kterém se cenil můj názor. Má matka a já jsme se mohli projevit stejně hlasitě jako moji bratři. Nějaký čas byla svobodnou pracující ženou a vytvořila pro mě vzor, na kterém mi záleželo více než na tom, že se mnou netrávila 100% svého času. Cenila si sama sebe. A když jsem viděla, že má svůj smysl a cítí se dobře, měla jsem šťastné dětství.

Rozumím tomu, že feminismus není pohlavně neutrálním sloveme. Historie dokazuje, že bylo spojováno s agresí, a také má v sobě slovo “feminine” (ženský), což může být pro muže těžké příjmout. Ale žádné jiné slovo pro to nemáme. Já však doufám, že můžeme změnit představu a význam tohoto slova.”

Přemýšlím o tom, jak těžké břímě zodpovědnosti to musí být pro tak mladou ženu, která vede tak soukromí a neobvyklý život. Na filmovém place byla od devíti do 18 let – jediná ze tří mladých herců, jejíž rodina tam nebyla s ní. Studovala sama v zahraničí a vehementně si opatruje svůj soukromí život. Tohle všechno musí vyžadovat vysokou dávku emocionální, ale i fizycké silý. Když tohle spolu probíráme, ukazuje se žena, která prochází změnou.

V roce 2010 jela do Bangladéše s módní eko charitou People Tree. Poté cestovala do Zambie s Camfedem (nezisková organizace snažící se o snížení chudoby v Africe tím, že podporuje vzdělávání dívek) a, týden před svým projevem v OSN, byla s OSN v Uruguayi, kam jela podpořit mladé ženy v tak mužsky politicky zaměřeném státě. Ponořila se do témat týkajících se žen, politiky, vzdělání a zaměstnání. Ví o čem mluví.

Mezi tím vším je ale stále kritiky uznávanou herečkou a volba jejích nejnovějších rolí ukazuje, že prochází změnou osobních priorit. Příště ji uvidíme ve filmu Regression, v němž hraje traumatizovanou mladou ženu potýkající se se zneužíváním. A bude také produkovat svůj první film. Po boku producenta Harryho Pottera, Davida Haymana, se pustí do zfilmování románu The Queen of the Tearling, která připomíná spíše Hru o trůny nežli, řekněme, Stmívání. V tomto filmu si i zahraje jako rozzlobená princezna bojující za nastolení míru ve svém království.

“Zavolal mi můj agent s tím, že “Musím být upřímný, je to trilogie!” Nechtělo se mi do toho, ale když jsem se do té knihy začetla, nejraději bych v jejím světě strávila tři roky,” vysvětluje. “Bude to velice náročné, budu se muset fizycky hodně vypracovat, nabrat svaly a naučit se máchat mečem.”

Po cestě zpět do jejího hotelu na Upper East Side vím, že doprovázím ženu, která prošla dlouhou cestou aby utišila vnitřní hlasy, které jí uváděli v pochyby. Kdybych se jí zeptala, jestli měla někdy zlomené srdce, vím že by její odpověď zněla ano; jestli byla někdy ve své našlapané kariéře osamělá nebo v depresích, také by odpověděla, že ano. Ani jedna z nás to nevyslovila nahlas, je mezi námi porozumění i ve chvíli, kdy jsem se zeptala, jestli měla někdy potíže se spaním. Měla, ale její láska k józe se s tím vypořádala.

Léto strávila projížďkami na mopedu po Římě (“Kdy by to byl tušil, že to bylo na seznamu mých životních snů?” Říká.) a stěhováním se do svého nového londýnského bytu. “Jsem usedlík,” dodává. “Zdokonalování svého domova věnuji hodně času. Trpěla jsem nespavostí, ale nyní se o sebe starám, protože jsem přišla na to, že nejsem nepřemožitelná. Cestuji, vařím, starám se o své dvě kočky, dělám jógu a čtu.” Potom jsem se chíli bavily o našich osobních hrdinech a vzorech, protože ona sama se takovým vzorem neúmyslně stala v roli Hermiony.

Na chvíli se odmlčela a s rozmyslem řekla: “Myslím si, že je důležité odlišit osobnost od umění, které dělají. Sama jsem obdivovala naprosté idioty, se kterými jsem se pak setkala a přemýšlela jsem: “Jak jste vůbec mohl napsat/udělat/říct tak úžasné věci?!”

Tohle jsem zmínila jen proto, abych poukázala za a) na to, že lidem, kteří s ní dělají rozhovory, často unikne její humor a za b) v jejím případě je vzorem sama osobnost. Nijak se od sebe neoddělují. Milá, přístupná, učená a učící se Emma Watson je podle mého nejlepší z žen, jejichž hlas v dnešní době roste, aby se rozmáchl mečem nového feminismu. A přeju jí hodně štěstí.


One more new ELLE UK outtake
Posted on 02 Nov 2014 • Sara 0 comments
Do galerie jsem nahrála jednu další novou fotku z photoshootu pro ELLE UK od fotografky Kerry Hallihan.GALLERY LINKS:
(001x) Photoshoots from 2014 > ELLE UK (by Kerry Hallihan)


Departing from LAX Airport
Posted on 01 Nov 2014 • Sara 3 comments
Včera byla Emma vyfocena na letišti LAX v Los Angeles. V galerii se můžete podívat na 61 HQ fotek.GALLERY LINKS:
(061x) Candids from 2014 > Departing from LAX Airport in Los Angeles (31.10.2014)


Exclusive! ELLE UK BTS video
Posted on 31 Oct 2014 • Sara 7 comments
Do galerie jsem nahrála 126 HQ screenů z BTS videa focení photoshootu pro ELLE UK, které jsem si dnes koupila. Dávám ho také na YouTube, ale nevím, za jak dlouho mi ho odtamtud odstraní kvůli autorským právům...

Ještě se chci zeptat. Teď, když jsem si koupila celé ELLE, chtěli byste opět překlad rozhovoru s Emmou?

GALLERY LINKS:
(126x) Photoshoots - Behind the Scenes > ELLE UK (2014)


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 Next >>

Powered by CuteNews