Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
BAFTA Los Angeles Jaguar Britannia Awards
Posted on 31 Oct 2014 • Sara 11 comments
Prvních 177 HQ fotek z červeného koberce a pódia BAFTA Los Angeles Jaguar Britannias Awards, které se právě koná v Berverly Hilton Hotelu, jsem nahrála do galerie. Emma stanula na pódiu po boku Roberta Downey Jr, Dame Judi Dench, Marka Ruffalo, Julie Louis-Dreyfus a Mika Leigh. Avšak její černobílý model od Balenciagy mě už vážně ani nepřekvapil, ani neuchvátil...GALLERY LINKS:
(177x) Awards Ceremonies > BAFTA Los Angeles Jaguar Britannia Awards (30.10.2014)


New ELLE UK photoshoot outtakes
Posted on 30 Oct 2014 • Sara 5 comments
Do galerie jsem nahrála pět dalších fotek z photoshootu od Kerry Hallihan pro prosincové feministické číslo britské ELLE.

NEZAPOMEŇTE! Dnes večer se má Emma (od 4 hodin ráno českého času) zúčastnit LA BAFTA Awards v Los Angeles! Budu zde přímo v době dění dnešní slavnostní události informovat o zajímavostech a hlavně nahrávat aktuální HQ fotky. Snad se Emma ukáže v nějakém modelu od Burberry, když jsou hlavními partnery.GALLERY LINKS:
(009x) Photoshoots from 2014 > ELLE UK (by Kerry Hallihan)


ELLE UK Behind the Scenes photos
Posted on 29 Oct 2014 • Sara 1 comments
Na stránce ELLE UK byly zveřejněny fotky ze zákulisí focení Emmina nového shootu. Fotky jsou ale určitě jen screeny z videa, kterého se snad brzy dočkáme! Na poslední fotce má Emma na sobě skvělou modrou mikinu se světlým nápisem "Takhle vypadá feministka/a", kterou nyní prodává Whistles. Bohužel to není úplně nejlevnější značka, za tuto mikinu chtějí (v přepočtu z liber) zhruba 2.630 Kč,-. Whistles má s tímto potiskem také trička, ale i jejich cena je stále docela vysoká, 1.400 Kč,-.GALLERY LINKS:
(010x) Screen Captures > ELLE UK (2014)


ELLE UK December cover!
Posted on 28 Oct 2014 • Sara 5 comments
Den po svém projevu v sídle OSN v New York City se Emma opravdu sešla v Central Parku s Lorraine Candy, šéfredaktorkou britské ELLE, se kterou si povídala o svém dětství, o tom, co pro dnešní svět znamená feminismus a hlavně o tom, jak prožívala celou zářijovou konferenci v OSN.

S novým rozhovorem přichází také nový photoshoot! A od make-upu až po focení na jeho produkci pracovaly jen samé ženy! Emmu nalíčila vizážistka Dotti, vlasy jí upravila kadeřnice Vi Sapyyapy, o její nehty se postarala Emma Welsh, fotografkou celého setu byla Kerry Hallihan a na fotce, která bude zdobit titulní stranu, má Emma model od velmi úspěšné návrhářky Stelly McCartney.

Prozatím tu máme HQ ukázku Emminy prosincové titulky, a tři další fotky z nového shootu.GALLERY LINKS:
(001x) Magazine Scans from 2014 > ELLE UK (December 2014)
(004x) Photoshoots from 2014 > ELLE UK (by Kerry Hallihan)


InStyle photoshoot update!
Posted on 25 Oct 2014 • Sara 1 comments
Všechny fotky z InStyle UK photoshootu z roku 2007 jsem v galerii přehrála na nepotagované a hlavně větší!GALLERY LINKS:
(014x) Photoshoots from 2007 > InStyle UK (by Chloe Mallett)


First "Colonia" promo still!
Posted on 24 Oct 2014 • Sara 3 comments
Stále se natáčí a už tu máme první promo fotku z filmu "Colonia" (Kolonie)! Na natáčení v Lucembursku se podíval redaktor švédského časopisu Dagens Nyheter a zastihl tam Emmu točit v bílých ponožkách a modrých šatech s bílými skvrnkami. Podařilo se mu s ní udělat krátký rozhovor, na jěhož překladu pracuji. Na první HQ fotku z filmu "Colonia", který bude mít preméru na podzim 2015 a Em v něm hraje postavu jménem Lena, se můžete podívat v galerii.

EDIT: Fotku jsem v galerii aktualizovala na větší a kvalitnější.O filmu "Kolonie":
"Většina scénářů je o chrabrém rytíři v lesklé zbroji, ale tohle je příběh ženy, která se vydá zachránit svého manžela, a to mě k němu přitáhlo," říká Emma Watson.

O své řeči pro OSN:
"Celou jsem ji napsala během tří nebo čtyř hodin ve svém hotelovém pokoji. A měla jsem pocit, jakoby najednou začali souvislosti v mém životě dávat smysl! Prostě jsem si to jen tak nevymyslela. Až do minulého měsíce jsem bojovala se svým postavením jako celebrita, s tím, co chci udělat se svým časem a kolik ze svého osobního života chci odhalit."

O práci herečky:
"Níkdy jsem o své práci nepřemýšlela jako o něčem, za co dostávám zaplaceno. Otec mi neřekl kolik jsem si vydělávala až do mých 18 let. V té době mě to celkem šokovalo! Abych pravdu řekla, líbí se mi práce, která přináší výzvy. A hlavně, od svých devíti až deseti let jsem nic jiného nedělala... Tohle je jediné co umím. Film je mým životem i domovem.
Tento film mi přinesl příležitost poprvé rozvinout roli od začátku do konce. Na mě stojí celý film, což je pro mě zcela nové. Je to osvěžující a osvobozující. A hlavně super."

O tom, jak se osobně jela podívat do bývalé kolonie v Chile:
"Na tenhle zážitek nikdy nezapomenu. Všechny budovy vypadají stejně jako v 70. letech, i když se tomu dnes říká Villa Baviera. Opravdu jsem se tam zhrozila. Začnete tam uvažovat o tom, jak se taková věc může vůbec stát."

O Michaelu Nyqvistovi, který hraje hlavního "záporáka", kněze Paula Schäfera:
"Michael řekl, že tohle vidí jako boj na život a na smrt mezi Lenou a Schäferem, kteří se snaží odzbrojit jeden druhého mentálně.
Prostě do toho šel na plno; kopal do mě, dupal po mě, kříčel "sednout, vstik, sednou" a funguje to. Zároveň je ale Michael fascinující, podařilo se mu udělat takového Paula Schäfera, který je občas i v pohodě. (?)"


GALLERY LINKS:
(001x) 2015 - Colonia > Promotional Stills


New-old photo of Emma and the "Perks" cast
Posted on 24 Oct 2014 • Sara 1 comments
Objevila se nová fotka, která byla pořízena v době natáčení filmu "The Perks of Being a Wallflower" v roce 2011 v Pittsbughu.GALLERY LINKS:
(001x) 2012 - The Perks of Being a Wallflower > On Set - Miscellaneous


HQ photos update
Posted on 16 Oct 2014 • Sara 1 comments
Do galerie jsem nahrála HQ fotky z letiště v Lucembursku, které byly doposud pouze malé.

P.S. Dnes bla potvrzena Emmina účast na Los Angeles BAFTA Awards, kde jí bude 30. října předána cena "Nejlepší Britský umělec roku".GALLERY LINKS:
(005x) Candids from 2014 > Arriving at the Findel Airport in Luxembourg (12.10.2014)


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 Next >>

Powered by CuteNews