Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Emma confirmed to star in "Colonia"
Posted on 30 Sep 2014 • Sara 5 comments
UPDATE: Ve čtvrtek 2. října začala Emma natáčet v Lucembursku.

Emmina role ve filmu "Colonia Dignidad" byla potvrzena na Variety.com. Tento snímek německého režiséra Floriana Gallenbergera se v tuto chvíli již natáčí a vypadá to, že už i Emma začala produkci. Natáčet se bude do konce tohoto roku v Lucembursku, Německu a Jižní Americe a Emma si zahraje hlavní roli ženy jménem Lena, a to po boku německého herce Daniela Brühl.

Film je o mladém německém páru Leně and Danielovi (Emma a Daniel Brühl), kteří se nachází v Chile v době vojenského převratu v roce 1973. Lena a Daniel jsou rozděleni, když Daniela zatkne a odvede soukromá policie generála a později také chilského diktátora Augusta Pinocheta. Lena se za Danielem vydá a vypátrá ho na jihu země v uzavřené oblasti jménem Colonia Dignidad (kolonie důstojnosti). Celá kolonie se vydává za dobročinnou misi vedenou kazatelem Paulem Schäferem, ale ve skutečnosti je to místo mučení a útlaku, ze kterého už nikdy nikdo nevyvázne. Lena se na oko přidá ke kultu, který v kolonii působí, aby odtamtud svého Daniela zachránila.

Objevila se také zpráva o tom, že film ponese nakonec název pouze "Colonia" (Kolonie). Premiéra by měla být na podzim 2015, tedy přesně do roka.


New picture of little Emma, her dad and brother Alex
Posted on 25 Sep 2014 • Sara 2 comments
Emma se dnes na twitteru podělila, v souvislostí s kampaní HeForShe, o jednu společnou fotku se svým otcem a mladším bratrem Alexem. Napsala k ní:

Tatínek, Alex a Emma Watson. Dva moji #HeForShe (OnProNi).GALLERY LINKS:
(001x) Miscellaneous Photos > Little Emma


HeForShe Special Event Portraits
Posted on 25 Sep 2014 • Sara 0 comments
Do galerie jsem nahrála dva nové portréty ze sobotní HeForShe speciální akce v NYC.GALLERY LINKS:
(002x) Photoshoots from 2014 > HeForShe Special Event Portraits


Confirmation of two new roles for Emma?
Posted on 23 Sep 2014 • Sara 5 comments
Vypadá to, že má Emma před sebou dva nové filmy, které bude natáčet! Jeden z nich je muzikál La La Land, o kterém jsem informovala na staré stránce ewf.net před nějakým časem. Jejím hereckým kolegou by měl v tomto filmu být Miles Teller, který v jednom ze svých nedávných rozhovorů řekl, že "Vím, že natáčím film příští březen. Já a Emma Watson.".

Miles Teller měl hrát podle původních informací hlavní roli po boku Emmy právě v La La Landu, takže to vypadá nadějně... i když, nebyl to scénář (mladý jazz pianista se zamiluje do začínající herečky), který mnoho z vás zaujal, ale myslím, že chce Emma zkusit nové věci, muzikál nevyjímaje, takže na této roli musí být něco, co ji přítáhlo.

Dále byla také (snad) potvrzena její role ve filmu Colonia Dignidad! Její vizážistka Charlotte Hayward si dala na svoji stránku do CV, že je v současnosti Emminou soukromou vizážistkou pro film Colonia Dignidad. Jak jsem psala v době, kdy byla Emma v Chile, s německým režisérem tohoto filmu Florianem Gallenbergerem, byla tam objíždět místa vhodná pro filmování. Nyní u CH tuto zprávu už nevidím, ale snad se nic nezměnilo!Emma leaving the HeForShe Events
Posted on 22 Sep 2014 • Sara 0 comments
Do galerie jsem nahrála 4 HQ fotky z Emmina odjezdu z HeForShe After Party v The Peninsula hotelu in New York City. A doplnila jsem také 8 HQ fotek z jejího odjezdu s hlavního sídla OSN.
GALLERY LINKS:
(004x) Candids from 2014 > Leaving the HeForShe Party in The Peninsula Hotel in NYC (20.09.2014)
(008x) Candids from 2014 > Leaving the Special HeForShe Event in NYC (20.09.2014)


During an interview in Central Park
Posted on 21 Sep 2014 • Sara 5 comments
V newyorském Central parku Emma dnes dělala rozhovor a myslím, že by to možná mohla být Lorraine Candy, šéfredaktorka britské ELLE, ale kdo ví... V galerii si můžete prohlédnout pět jejích nových fotek.GALLERY LINKS:
(005x) Candids from 2014 > During an interview in Central Park, NYC (21.09.2014)


HeForShe Special Event and Party in NYC
Posted on 20 Sep 2014 • Sara 17 comments
Emma se dnes v New York City zúčastnila speciální akce ke kampani HeForShe v hlavním sídle OSN. Na sobě má tentokrát bílý a velice sofictikovaný kabát od Christiana Diora (ne, nejsou to šaty), přepásaný úským stříbrným páskem a hnědé lodičky. V galerii je v tuto chvíli 25 HQ fotek, další se snad ještě objeví. Emma byla za mikrofonem celkem dvakrát, poprvé pronesla dlouhou řeč a její záznam (né moc kvalitní, ale prozatím alespoň nějaký) si můžete pustit níže.

UPDATE: Po Speciální HeForShe akci v centru OSN se konala párty v hotelu Peninsula. Na ní se Emma přečesala, převlékla do delších černých šatů, změnila boty, také na černé a vzala si kabelku jako měla na módní přehlídce Valentina na PFW v červenci. V galerii jsou také dvě fotky z Emmina odjezdu ze sídla OSN.Překlad Emminy řeči

Dnes zahajujeme kampaň HeForShe (OnProNi). Obracím se na vás, protože potřebujeme vaši pomoc. Cheme zastavit pohlavní nerovnoprávnost. A k tomu potřebujeme, aby se podíleli všichni. Pro OSN je to první kamapaň svého druhu a chceme dát dohromady co nejvíce mužů a chlapců, které seženeme, aby se stali zastánci změny. Nechceme o tom pouze mluvit. Chceme to zkusit a zajistit hmatatelnost této změny. Byla jsem jmenována Vyslankyní Dobré vůle OSN před 6 měsíci.

Čím více jsem mluvila o feminismu, tím více mi docházelo, že boj za ženská práva se stává stále častěji synonymem pro nenávist k mužům. Pokud vím něco s jistotu, tak je to to, že přesně tohle MUSÍ SKONČIT. Jen mimochoden, definice feminismu je víra v to, že muži a ženy by měli mít stejná práva a možnosti. Je to teorie politické, ekonomické a společenské rovnoprávnosti mezi pohlavími.

Nerovnoprávnost mezi pohlavími jsem začala řešit už dávno. Když mi bylo 8, zmátli mě tím, kdy mi říkali, že jsem panovačná, protože jsem chtěla být režisérkou představení pro naše rodiče. Nikdo to nevyčítal klukům. Ve 14 letech o mě začala média mluvit jako o sexuálním objektu. V 15 moje kamarádky odmítaly členství ve svých milovaných sportovních týmech, protože nechtěly vypadat mužsky. A v 18 jsem se setkala s neschopností svých kamarádů vyjádřit jejich vlastní city.

Rozhodla jsem se, že jsem feministka. Zdálo se mi to jednoduché. Ale můj nedávný průzkum mi ukázal, že se slovo feminismus stalo velice nepopulárním. Ženy se neoznačují za feministky. Prý jsem jednou z žen, jejichž projev feminismu je chápán jako příliš silný, moc agresivní, izolující, proti-mužský a dokonce i neatraktivní.

Proč se toto slovo stalo tak nepopulárním? Jsem z Británie a myslím si, že je správné, že mám stejný plat jako moje mužské protějšky. Myslím si, že je správné, abych já sama rozhodovala, co udělám se svým tělem. Myslím si, že je správné, aby se ženy angažovaly v politice a vydávaly rozhodnutí, která ovlivní můj život. Myslím si, že je správné, že se mi ve společnosti dostává stejného stupně respektu jako mužům.

Ale bohužel nemohu říci, že je na světě jediná země, kde by mohli všechny ženy očekávat platnost takových práv. Žádná země na světě ještě nemůže říct, že dosáhla pohlavní rovnoprávnosti. Takovým právům se říká lidská práva, ale já jsem jednou z těch šťastnějších.

Můj život je čiré privilegium, protože mě moji rodiče nemilovali méně, když jsem se narodila jako dcera. Moje škola mě nelimitovala, protože jsem byla dívka. Moji mentoři si o mě nemysleli to, že dosáhnu nižších cílů jen proto, že jednoho dne možná porodím dítě. Tím se dnes představuje pohlavní rovnoprávnost, díky které jsem dnes tím, kým jsem. Možná o tom nevědí, ale tito lidé jsou neúmyslně feministy, kteří mění svět a které dnešní svět potřebuje. Potřebujeme jich víc.

A pokud ono slovo stále nemáte rádi. Samo o sobě není důležité. Je to myšlenka a ambice, které za ním stojí, protože ne všechny ženy mají stejná práva jako já. Ve skutečnost, jak říkají statistiky, jich je jen velmi málo.

V roce 1997 pronesla Hillary Clintonová slavnou řeč o ženských právech v Pekingu. Bohužel, mnoho věcí, které chtěla tenkrát změnit, je dodnes stále stejných. Ale co mě překvapilo je, že méně než 30% jejího publika byli muži. Jak můžeme změnit svět, když pouze jedna jeho polovina je pozvána a cítí se potřebná a vítána v naší konverzaci?

Muži, ráda bych tímto rozšířila vaše formální pozvání. Pohlavní rovnoprávnost je také vaším problémem. Do dnešního dne jsem viděla, jak byla role mého otce jako rodiče méně oceněna společností, i když jsem jej jako dítě potřebovala stejně jako svoji matku. Viděla jsem mladé muže trpící nemoci, ale neochotné požádat o pomoc, protože by je to činilo méně mužnými. Je dokázáno, že v Anglii muži ve věku od 20 do 49 let nejčastěji umírají vlastní rukou, až na dalším místě jsou příčiny jako autonehody, rakovina nebo ischemická choroba srdeční. Viděla jsem ublížené a nejisté muže ovlivněné tím, co představuje mužský úspěch. Mužům se často také nedostává výhod rovnoprávnosti.

Nechceme mluvit o tom, že jsou muži věžni pohlavních stereotipů, ale vidím, že jsou. Pokud se od toho odpoutají, věci se změní pro ženy přirozeným postupem. Pokud muží nemusí být agresivní, ženy se jim nemusí poddávat. Pokud muži nepotřebují držet kontrolu, ženy nemusí být kontrolovány.

Jak muži taky ženy by se měli cítit oprávněni k tomu být citlivými a silnými. Je načase, abychom viděli pohlaví jako spektrum, ne jako dvě odlišné a protikladné idey. Pokud se přestaneme bránit tím čím nejsme, ale začneme se bránit tím, čím jsme, můžete být všichni svobodnější a o tom je HeForShe (OnProNi). Je to o svobodě. Chci, aby muži nasadily tuto kápi, a tak mohly být jejich dcery, sestry a matky zbaveny předsudků, ale také proto, aby měli jejich synové dovoleno být křehkými lidskými bytostmi, vrátit se k tomu, co opustily a tím se stát nefalšovanými a úplnými verzemi sebe sama.

Možná si říkáte: Kdo je ta holka z Harryho Pottera? Co dělá v OSN? A je to dobrá otázka. Ptám se sebe na tu samou věc. Co ale vím je, že mi na tom záleží a chci se zasadit o zlepšení. A po tom, co jsem měla možnost vidět a čeho mi bylo dopřáno se cítím zodpovědná za to, abych něco řekla. Edmund Burke řekl, vše co temné síly potřebují ke svému vzestupu je, aby dobří muži a ženy neudělali nic.

Ve chvílích nervozity a pochyb o své řeči jsem si prostě řekla: Když ne já, kdo? Když ne nyní, kdy? Pokud máte ve stejných chvílích, kdy se vám dostává podobných příležitostí, také pochyby, doufám, že vám tato slova pomohou. Protože pokud neuděláme nic, bude to trvat 75 let, nebo z mého pohledu skoro až do mých 100 let, než budou ženy placeny stejně jako muži, za tu samou práci. 15,5 milionu děvčátek bude v příštích 16 letech provdáno. A za nynějšího postupu to nebude dřívě jak v roce 2085, než se dostane všem africkým dívkám středoškolského vzdělání.

Pokud věříte ve změnu, jste nejspíš jedním z neúmyslných feministů, o kterých jsem mluvila před chvílí. A za to vám tleskám. Dřeme se pro jedno spojující slovo, ale dobrou zprávou je, že máme spojující hnutí, a to se jmenuje HeForShe (OnProNi). Zvu vás, abyste vykročili vpřed, zviditelnili se a zeptali se sami sebe: Když ne já, kdo? Když ne nyní, kdy? Velice vám děkuji.

Muži, kteří nesouhlasí s diskriminací žen, domácím násilím a nerovnoprávností mezi ženami a muži po celém světe, a chtějí dát najevo svůj nesouhlas, se mohou od dnešního dne podepsat na stránce OSN HeForShe.org a být OnProNi. O tom Emma mluví, tím začíná její kampaň a cílem této stránky je získat miliardu podpisů.

Svým podpisem této "petice" dává každý muž najevo, že si je alespoň vědom problémů nerovnoprávnosti, které v každé zemi světa jsou, ukáže na to, že je pro něj důležité ctít práva své přítelkyně, manželky, dcery, sestry nebo žen ve svém okolí a chápe, že snaha pouze žen o pomoc ženám nestačí, jsou to muži, kteří jsou v pozici, ve které je jejich hlas stále silnější než ten, který mají v dnešní době ženy.

GALLERY LINKS:
(046x) Public Appearances > HeForShe Special Event at the UN Headquarters in NYC (20.09.2014)
(005x) Public Appearances > HeForShe party at The Peninsula Hotel in NYC (20.09.2014)
(002x) Candids from 2014 > Leaving the Special HeForShe Event in NYC (20.09.2014)


Bigger ACB outtake
Posted on 20 Sep 2014 • Sara 2 comments
V galerii se můžete podívat na větší fotku z nejnovějšího photoshootu od Andrey Carter Bowman. Jinak jsem již nahrála téměř 30 tisíc fotek, ale dalších zhruba 25 tisíc jich určitě přibude. Jsou to hlavně screeny z filmů, ty už stačí jen rozřadit do alb, nahrané (ale neviditelné) je mám, poté ještě akce, candids, other projects, miscellaneous a pár screenů. Scany z magazínů si nechávám na konec, je toho prostě hrozně moc. Nyní donahrávám filmy. Děkuji za trpělivost.GALLERY LINKS:
(001x) Photoshoots from 2014 > Andrea Carter Bowman


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 Next >>

Powered by CuteNews